Biegi

Bieganie staje się coraz bardziej popularną dyscypliną sportu. Ludzie chcą żyć zdrowo i aktywnie spędzać czas. Biegać może każdy- wystarczy odpowiednie obuwie, czas, chęci i konsekwencja w działaniu. Jednakże warto zaznaczyć, że aby osiągnąć efektywne wyniki i móc stawiać sobie nowe, trudniejsze wyzwania potrzebna jest wiedza .

Badania wydolnościowe to pierwszy krok w zaplanowaniu idealnego programu treningowego, niezależnie od tego czy mowa o amatorze czy zawodowcu. Testy pomogą w ustaleniu bardzo ważnych parametrów badanego i wyznaczenie progów przemian tlenowych i beztlenowych potrzebnych do zaplanowania intensywności i czasu treningu.

Badany otrzyma nie tylko statystyki, ale także dokładny opis każdego wskaźnika i odpowiednie wskazówki dotyczące realizowania indywidualnych treningów. Testy wydolnościowe pomogą biegaczowi poznać możliwości własnego organizmu. Dzięki temu będzie mógł trenować efektywniej i wciąż podejmować nowe wyzwania. Co ważniejsze nie będzie doprowadzał do przemęczenie organizmu, przetrenowania i kontuzji.

Osiąganie wymarzonych celów i pokonywanie własnych rekordów jest możliwe. Wystarczy tylko poznać możliwości swojego ciała i obiektywnie określić stan swojej obecnej formy. W dzisiejszych czasach nawet amatorom zależy na tym, aby czas poświęcony na treningi był wykorzystywany efektywnie. Dzięki badaniom możliwe będzie dobranie indywidualnych obciążeń treningowych, stanu wydolnościowego organizmu oraz kontrola składu masy ciała.

Nasze badania pozwalają na dostosowanie intensywności i czasu treningów.
Pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele i marzenia!

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową uprawiasz – jeśli chcesz, by Twój trening był bardziej efektywny, zapisz się na badanie.