Fitness

Dziś coraz więcej osób chce żyć aktywnie i zdrowo. Ludzie zastanawiają się co jedzą i jak spędzają wolny czas. Polacy także chcą uprawiać sport, cieszyć się dobrym samopoczuciem i smukłą sylwetką. Już od wielu lat bardzo popularny jest fitness- rodzaj gimnastyki rekreacyjnej, która pochodzi z USA. Pozwala on na zgubienie dodatkowych kilogramów, poprawienie swojej sylwetki i kondycji.

Warto pamiętać jednak, że nawet fitness wymaga odpowiedniego programu treningowego. Przyjemne można łączyć z pożytecznym. Odpowiednie natężenie i rodzaj wykonywanych ćwiczeń znacznie wpłynie na efekty i stan samopoczucia osoby uprawiającej tą dyscyplinę sportu.

Niezależnie od tego jak długo uprawia się fitness badania wydolnościowe mogą znacznie ułatwić treningi. Testy określają najważniejsze parametry pracy organizmu i pozwalają na dokładne wskazanie m.in. stref intensywności treningu. Zespół specjalistów zapozna badaną osobę nie tylko z wynikami, ale także opracuje odpowiedni plan dzięki, którym będzie można stworzyć indywidualny, odpowiedni plan treningowy.

Fitness to sport, który także może stawiać przed osobą go uprawiającą nowe, ekscytujące wyzwania. Dzięki badaniom wydolnościowym każdy trening będzie bardziej świadomy, lepiej wykorzystany i co najważniejsze zminimalizowana zostanie ewentualność wystąpienia kontuzji czy przetrenowania organizmu. Dobranie indywidualnych obciążeń treningowych, poznanie składu masy ciała i odpowiednia dieta są gwarantem sukcesu i osiągnięcia zadowalających rezultatów.

Nasze badania pozwalają na dostosowanie intensywności i czasu treningów.
Pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele i marzenia!

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową uprawiasz – jeśli chcesz, by Twój trening był bardziej efektywny, zapisz się na badanie.