Hokej na trawie

Hokej na trawie to popularna gra zespołowa. Od zawodników ją uprawiających wymaga dobrej kondycji fizycznej, szybkości i dynamiki. Coraz więcej osób spędza aktywnie czas właśnie w ten sposób.

Wszystkie osoby grające w hokeja na trawie, niezależnie od tego czy są amatorami czy zawodowcami, powinny wykonać badania wydolnościowe. Dzięki nim każdy sportowiec ma okazję poznać możliwości swojego ciała. Testy te określają szczegółowo najważniejsze parametry organizmu podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. Dzięki temu można ustalić progi przemian tlenowych, beztlenowych i wskazać strefy intensywności treningu.

Testy wydolnościowe nie tylko uświadamiają zawodnikowi jego słabe strony, ale przede wszystkim umożliwiają dobranie odpowiednich obciążeń treningowych i ustalenie indywidualnej strategii działania.

Hokej na trawie to sport, który stawia przed osobami go uprawiającymi wiele wyzwań. Sprostanie im nie jest rzeczą łatwą. Dzięki badaniom wydolnościowym sportowiec może szybciej osiągnąć swoje cele, kontrolować stan przygotowania fizycznego. Treningi przeprowadzane są dokładnie i świadomie, a możliwość wystąpienia kontuzji znacznie się zmniejsza.

Nasze badania pozwalają na dostosowanie intensywności i czasu treningów.
Pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele i marzenia!

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową uprawiasz – jeśli chcesz, by Twój trening był bardziej efektywny, zapisz się na badanie.