Piłka ręczna

Piłka ręczna to bardzo popularna dyscyplina sportu. W podobne gry zespołowe grano już w starożytności. Obecnie sport ten cieszy się wielkim zainteresowaniem kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Wiele osób uważa, że jest to najlepszy sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Zarówno amatorzy jak i zawodowcy uprawiający piłkę ręczną powinni odpowiednio dopasować plan treningowy do swoich możliwości, wieku, formy. W ułożeniu odpowiedniego programu z pewnością pomogą badania wydolnościowe. Dzięki nim dokładnie zostaną określone parametry pracy organizmu podczas wykonywania wzmożonej aktywności fizycznej. Pozwoli to na dopasowanie odpowiednich ćwiczeń, które przyniosą wymierne efekty. Zespół specjalistów zapozna badanego z wynikami, a także przekaże ważne wskazówki na temat tego jak powinny wyglądać przyszłe treningi.

Badania wydolnościowe pomogą piłkarzowi ręcznemu dobór indywidualnego obciążenia treningowego. Dzięki temu czas spędzony na hali będzie efektywniejszy. Sportowiec nie będzie się nazbyt forsował, co w dużym stopniu zapobiegnie wystąpieniu kontuzji. Testy wydajnościowe pozwolą na kontrolę organizmu i zrozumienie sposobu jego funkcjonowania. Dzięki nim sportowiec szybciej osiągnie wymarzoną formę. To bardzo dobra alternatywa także dla wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z piłką ręczną.

Nasze badania pozwalają na dostosowanie intensywności i czasu treningów.
Pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele i marzenia!

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową uprawiasz – jeśli chcesz, by Twój trening był bardziej efektywny, zapisz się na badanie.