Siatkówka

Siatkówka to jeden z najbardziej popularnych sportów drużynowych w Polsce. Jest to bardzo dobra forma spędzania aktywnie czasu, preferowana przez coraz większą grupę osób w różnym wieku. W ostatnim czasie liczba amatorów uprawiających tą dyscyplinę sportu znacznie się zwiększyła. Nie tylko zawodowcom zależy na tym, aby grać coraz lepiej i rozwijać swoje umiejętności.

Badania wydolnościowe w przeszłości były postrzegane jako te zarezerwowane tylko i wyłącznie dla zawodowców. Dziś sytuacja się zmieniła. Testy są dostępne dla każdego. Ich wykonanie ma na celu zbadanie najważniejszych parametrów pracy organizmu podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. Sportowiec po takich badaniach dowie się nie tylko jakie możliwości ma jego ciało, ale również jak powinien trenować, aby osiągnąć sukces i zwiększyć wydolność organizmu.

Każdy siatkarz jest narażony na kontuzję i przetrenowanie. Badania wydolnościowe pozwolą na wprowadzenie takiego programu treningowego, który zminimalizuje ryzyko tych przykrych następstw. Dodatkowo sportowiec dobierze odpowiednie dla siebie obciążenia treningowe i będzie mógł stale kontrolować wydolność swojego organizmu. Treningi staną się świadome- to bardzo ważny element samorozwoju zarówno dla amatora jak i zawodowca. Badania wydolnościowe umożliwiają szybsze osiągnięcie celów treningowych i tych postawionych sobie na początku przygody z siatkówką.

Nasze badania pozwalają na dostosowanie intensywności i czasu treningów.
Pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele i marzenia!

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową uprawiasz – jeśli chcesz, by Twój trening był bardziej efektywny, zapisz się na badanie.