Squash

Squash to dyscyplina sportowa, która mimo tego, że nie została wpisana przez Ministerstwo Sportu RP na oficjalną listę dyscyplin cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Squash nie jest także dyscypliną olimpijską. Nie przeszkadza to jednak w organizowaniu mistrzostw Polski i świata w tej dyscyplinie.

Squash wymaga od zawodnika bardzo dobrej kondycji fizycznej, szybkości, zwinności i siły. Utrzymanie dobrej formy w tej dziedzinie sportu nie jest rzeczą łatwą. Do osiągnięcia sukcesu niezbędny jest odpowiedni plan treningowy. Jak go stworzyć? Kluczowe okazać się mogą badania wydolnościowe. Dzięki nim sportowiec poznaje parametry ciała podczas aktywności fizycznej. Specjaliści nie tylko wytłumaczą mu wyniki badań, ale także podpowiedzą jak odpowiednio zaplanować treningi, aby były efektywniejsze.

W squashu liczy się przede wszystkim dobre fizyczne przygotowanie. Badania wydajnościowe dadzą osobą uprawiającym ten sport możliwość świadomego trenowania i poznania możliwości własnego ciała. Czasami nie zdając sobie sprawy ze swoich słabych stron zahamowany zostaje progres treningowy. Badania wydajnościowe pomogą także w kontroli organizmu i zaplanowaniu ćwiczeń, które na zbyt nie obciążą sportowca.

Nasze badania pozwalają na dostosowanie intensywności i czasu treningów.
Pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele i marzenia!

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową uprawiasz – jeśli chcesz, by Twój trening był bardziej efektywny, zapisz się na badanie.