Tenis

Tenis to bardzo popularny sport. Dzięki wielu sukcesom naszych rodaków, w najważniejszych, światowych turniejach, dyscyplina ta ma coraz więcej fanów także w Polsce. Tenis od zawodnika wymaga wytrzymałości fizycznej, zręczności i siły.

Niezależnie od tego czy dana osoba gra w tenisa zawodowo czy amatorsko powinna wykonać badania wydolnościowe. Podczas testów zostaną dokładnie określone wskaźniki pracy organizmu podczas maksymalnego wysiłku fizycznego. Parametry te pozwolą na ustalenie odpowiedniego planu treningowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb tenisisty. Sztab specjalistów zapozna badanego z wynikami, a także wskaże odpowiednią drogę realizacji kariery sportowej.

Tenis to bardzo trudny sport. Przede wszystkim wymaga wielu poświęceń i ogromu pracy. Jest to jednak dyscyplina, który stawia wyzwania – najcenniejszą rzecz dla każdego sportowca.

Tenisista będzie odtąd ćwiczył wydajniej i szybciej osiągnie wymarzone efekty. Dodatkowo nie będzie narażony na przetrenowanie czy kontuzje. Pozna własne możliwości, a także słabe strony nad którymi musi popracować. Testy wydajnościowe dadzą mu możliwość doskonalenia swojego talentu i rozwijania pasji. To niezbędny krok do tego, aby pokonać własne słabości i zacząć traktować sport jako zainteresowanie, które wymaga pracy i zaangażowania.

Nasze badania pozwalają na dostosowanie intensywności i czasu treningów.
Pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele i marzenia!

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportową uprawiasz – jeśli chcesz, by Twój trening był bardziej efektywny, zapisz się na badanie.