was successfully added to your cart.
AktualnościBadaniaZdrowy tryb życia

Nanoplastry – bezpieczny sposób na lepszy wynik w sporcie

By 9 maja 2017 No Comments

Czy możliwe jest większe spalanie tłuszczu podczas wysiłku? Czy istnieje sposób na to, aby organizm sportowca regenerował się szybciej? Jak skutecznie i w niedługim czasie oczyścić organizm? Jak zredukować silny ból? Czy można raz na zawsze skończyć z bezsennością? A może znajdzie się coś na poprawę apetytu? Potrzebuję energii tu i teraz, co zrobić? Pewnie dla wielu osób będzie to zaskoczenie, ale odpowiedź na te pytania jest prosta: nanoplastry!

Co to nanoplastry i skąd się wzięły?

Nanoplastry zostały wynalezione przez amerykańskiego naukowca Davida Schmidta, który prowadził badania dla wojska. Z uwagi na to, że żołnierze pracują w różnych warunkach, często bardzo trudnych, dążył do tego, aby stworzyć coś, co pozwoli na zwiększenie poziomu energii oraz szybką redukcję bólu bez użycia środków chemicznych. Co więcej, zależało mu na tym, aby wszystko odbywało się w bezpieczny i naturalny sposób. Nanoplastry są połączeniem akupunktury i nanotechnologii.

Jak działają nanoplastry?

plasterNanoplastry zawierają kryształy organiczne, które pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało odbijają niewielkie ilości światła podczerwieni i światła widzialnego. Ich działanie opiera się na stymulacji punktów energetycznych ludzkiego ciała, które nazywa się akupunkturami lub meridianami. To powoduje usprawnienie przepływu energii i jednoczesne przyspieszenie przepływania komunikatów w ciele. Naklejenie nanoplastra w odpowiednim miejscu jest jak przesłanie informacji: spalaj tłuszcz, zwiększ energię, produkuj melatoninę. Jedynym warunkiem prawidłowego działania plastrów jest picie dużej ilości wody (minimum dwóch litrów dziennie), która jest doskonałym przewodnikiem wymiany informacji pomiędzy komórkami organizmu. Co istotne, plastry jedynie wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie, są zupełnie bezpieczne i nie uwalniają żadnej chemicznej substancji do jego wnętrza! To nie jest doping, lecz wspomaganie naturalnych procesów organizmu.

Kto może je stosować?

Nanoplastry są w pełni bezpieczne, dlatego mogą z nich korzystać nawet osoby, które przyjmują lekarstwa – plastry nie wpłyną na ich działanie. Zaleca się ich stosowanie szczególnie osobom aktywnym fizycznie, na przykład sportowcom, którym zależy na szybkiej redukcji masy ciała, a także skutecznym uśmierzaniu bólu podczas kontuzji. Nanoplastry gwarantują także dużą dawkę energii i łagodzą stres, dlatego doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które funkcjonują na wysokich obrotach przez długi czas. Zredukują napięcie i nie tylko zlikwidują problem bezsenności, ale także poprawią jakość snu To także najlepszy wybór dla osób, które dotychczas bezskutecznie walczyły z toksynami w swoim organizmie.

Nanoplastry to prawdziwie rewolucyjne rozwiązanie w nanotechnologii medycznej, którego z całą pewnością warto spróbować. Istnieje kilka rodzajów nanoplastrów LifeWave®, każdy z nich ma inne działanie. O szczegółach będzie można przeczytać już wkrótce na naszym blogu. Zdradzimy Wam również kilka prostych aplikacji dających natychmiastowy efekt w sporcie.

Facebook

*/?>
Zamów bon