was successfully added to your cart.
Aktualności

Plastry Lifewave – nanotechnologia w medycynie sportowej

By 15 kwietnia 2014 No Comments

Pojawienie się na rynku nanoplastrów Lifewave przez niektórych określane jest jako przełom w nanotechnologii medycznej. Technologia Lifewave została wynaleziona przez amerykańskiego naukowca Davida Schmidta w czasie prac badawczych dla wojska Stanów Zjednoczonych.

Efektem jego prac miało być powstanie nowej technologii medycznej, która zwiększa poziom energii i redukuje ból bez użycia środków chemicznych. Technologia ta szybko znalazła zastosowanie w sporcie i obecnie korzystają z niej najlepsi sportowcy na całym świecie. Firma Lifewave dzięki swoim bezkonkurencyjnym produktom wspięła się na wysokie 721 miejsce na liście najszybciej rozwijających się firm na świecie (dane: inc5000.com).

Technologia Lifewave wykorzystuje procesy zachodzące w organizmie do natychmiastowej poprawy stanu zdrowia, samopoczucia i zwiększenia poziomu energii. Technologia ma uśmierzać ból i wpływać pozytywnie na organizm bez stosowania środków chemicznych, takich jakich jak tabletki i inne leki oraz wspomagać ciało w wykorzystaniu tkwiącego w nim potencjału do samoregeneracji. Ta innowacyjna metoda wykorzystuje wiedzę na temat wpływu odpowiedniej długości fali świetlnej na reakcje w ludzkim ciele i oddziałuje na punkty energetyczne w ciele. Stymulacja określonych kanałów energetycznych usprawnia przepływ energii, a tym samym cały układ komunikacji organizmu.

Technologia Lifewave wykorzystuje również zasady stosowane w akupunkturze. Ten orientalny system leczenia polega na stymulowaniu układu nerwowego przy pomocy bardzo cienkich igieł i usprawnieniu w ten sposób przepływu energii w ciele. Zgodnie z twierdzeniami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej przyczyną każdej choroby jest blokada energetyczna określonego miejsca lub organu. Konsekwencją są objawy chorobowe, w tym ból. Odblokowanie sygnału płynącego do tego miejsca powoduje ustąpienie bólu i stanu zapalnego. Technologia Lifewave opiera się na tych zasadach, ale eliminuje konieczność użycia igieł.

LifeWaveGłównymi zaletami technologii Lifewave jest brak transdermalności i szybkość działania. Żadna substancja nie przedostaje się do ustroju człowieka (plaster działa skutecznie przyklejony na odzież czy opatrunek), a plastry działają natychmiast po naklejeniu.

Plastry Lifewave wykorzystują promieniowanie podczerwone wytwarzane przez ludzkie ciało, aby emitować energię o specjalnych właściwościach rezonansowych i pobudzać odpowiednie receptory w układzie nerwowym. Przyłożenie plastra do ciała powoduje zasilenie nanoelektrody umieszczonej w powłoce plastra. Wówczas do wnętrza ciała wysyłana jest selektywna wiązka energii światła podczerwonego, którego aktywność jest odbierane przez receptory odpowiadające za określoną czynność w komórkach. Pozwala to pobudzać określone systemy odpowiedzialne za detoksykację organizmu lub określone rejony układu nerwowego. Plastry należy umieszczać na ciele zgodnie z zasadami określonymi w akupunkturze. Użycie plastrów jest proste i polega na naklejeniu w odpowiednie miejsce wskazane w instrukcji.

plaster lifewavePlastry Lifewave mogą być skutecznym narzędziem wspomagania powrotu do zdrowia sportowców po urazach. Przyniosą one nie tylko natychmiastową ulgę w silnym bólu, ale zredukują stan zapalny i wpłyną na poprawę stanu zdrowia. Dla osób cierpiących z powodu urazów polecane są przede wszystkim plastry Lifewave Icewave. Mogą się sprawdzić w przypadku sportowców z każdej dyscypliny, gdyż redukują każdy rodzaj bólu, bez względu na jego umiejscowienie. Inne rodzaje plastrów także pozytywnie wpłyną na samopoczucie i efektywność sportowców. Energy Enhancer zwiększy poziom energii i ułatwi koncentrację, Y-Age AEON regulujący działanie układu nerwowego pozwoli zredukować stres, a Silent Night poprawi jakość snu, dzięki czemu organizm szybciej się zregeneruje po intensywnym wysiłku. Plastry są całkowicie bezpieczne i nie powodują skutków ubocznych. Skuteczność tej technologii potwierdzają liczne badania (ponad 70 badań), a także doświadczenia światowej klasy sportowców.

Polecamy plastry (technologię) Lifewave – zainteresowanych zastosowaniem produktów Lifewave jak również ich dystrybucją prosimy o kontakt z pracownikami Ośrodka Diagnostyki Sportowej Sport Test Polska.

Facebook

*/?>
Zamów bon