was successfully added to your cart.
AktualnościZdrowy tryb życia

Schummann 3D Platte

By 7 października 2014 No Comments

W dzisiejszych czasach, w wyniku niezdrowego trybu życia, większość ludzi boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi, które ciężko wyleczyć. Należą do nich takie dolegliwości, jak: bóle kręgosłupa, zaburzenia krążenia, bóle głowy czy żylaki. Nowoczesne urządzenie Schummann 3D Platte to szansa dla wszystkich osób, które pragną zapomnieć o dokuczających im schorzeniach.

Czym jest Schummann 3D Platte?

Schummann 3D Platte to urządzenie stworzone na bazie teorii częstotliwości profesora fizyki Otto Winfrieda Schummanna. Zawarty w nim biodynamiczny system energii intensyfikuje funkcje ciała w przyspieszonym tempie. Mikrowibracja nadaje mięśniom napięcie przygotowawcze, które pozwala na szybsze napinanie, a także usprawnia ukrwienie, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze są szybciej przyswajalne. Dodatkową zaletą jest aktywizacja mięśni, dlatego też urządzenie to polecane jest ludziom otyłym, potrzebującym dodatkowej aktywności fizycznej. Sprawdza się także w sporcie zarówno w treningu, jak i w regeneracji.

Ze względu na swoje właściwości, urządzenie Schummann 3D Platte używane jest także w najlepszych poradniach ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Przy pomocy biodynamicznego systemu energii można skutecznie walczyć z chorobami, takimi jak: artretyzm, artroza, wypadanie dysku, bóle stawów i mięśni, rwa kulszowa, a nawet osteoporoza. Działanie Schummann 3D Platte nie ogranicza się tylko do sfery kręgosłupa. Polecany jest przez specjalistów w zapobieganiu chorobie Parkinsona, nietrzymaniu moczu, a nawet w walce z cellulitem i żylakami. Przywraca ciału i umysłowi naturalną harmonię.

Stosowanie urządzenia

Ból plecówSchummann 3D Platte polecany jest do codziennego użytku, ze względu na pozytywny wpływ na organizm człowieka. Początkowo powinno się korzystać z urządzenia od 3 do 5 minut dziennie, aby przyzwyczaić do niego organizm. Następnie można zwiększać częstotliwość oraz czas korzystania z biodynamicznego systemu energii Schummana. Zaleca się również wypicie szklanki wody przed i po sesji. Wszystkie ćwiczenia przy pomocy tego urządzenia są szczegółowo dopasowane do danego schorzenia, dzięki czemu nie występują skutki uboczne.

Przeciwwskazania

Biodynamiczny system energii Otto Winfrieda Schummana nie jest wskazany do stosowania dla kobiet w ciąży, osób z zakrzepami, silnymi stanami zapalnymi, a także po założeniu świeżych implantów i w stanach pooperacyjnych. Odradza się również stosowania urządzenia przy świeżych złamaniach kostnych, nasileniu się choroby reumatycznej, odklejaniu się siatkówki oka oraz osobom powyżej 200 kg.

Schummann 3D Platte to zdecydowanie obiecująca metoda dbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Innowacyjność i funkcjonalność tego urządzenia umożliwia skuteczną walkę z najczęstszymi dolegliwościami, dotykającymi współczesnego człowieka.

 

Wszystkich chętnych, którzy chcą poczuć działanie Schummann 3D Platte zapraszamy do skorzystania z darmowej prezentacji.

Kontakt: 662 291 535.

 

Facebook

*/?>
Zamów bon