was successfully added to your cart.
Aktualności

Sport Test Polska jednym z partnerów 14. Poznań Maratonu

By 30 września 2013 No Comments

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy jednym z partnerów 14. edycji Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza, który odbędzie się już 13. października 2013.

Poznań Maraton to największy bieg maratoński w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Patronem biegu w 2010 roku mianowano Macieja Frankiewicza – głównego inicjatora organizacji biegu maratońskiego w Poznaniu, miłośnika sportu, byłego zastępcę Prezydenta Miasta Poznania. To właśnie on był nie tylko pomysłodawcą i współtwórcą Poznań Maratonu, ale także jego stałym uczestnikiem. Maciej Frankiewicz zmarł w 2009 roku, na skutek tragicznego wypadku podczas jazdy konnej.

Organizatorem biegu są Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Tegoroczna edycja maratonu odbędzie się 13. października 2013, ale już od piątku, 11. października wystartują Targi Poznań Sport Fair (na terenie MTP). 12. października to również biegi towarzyszące: XXXI Międzynarodowy Bieg Przemysła na dystansie 10,6 km, XIII Międzynarodowy Bieg Maltański na dystansie 5,3 km oraz Biegi dla Dzieci i Młodzieży „W Drodze do Maratonu”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Poznań Maratonie i imprezach towarzyszących – szczegóły na oficjalnej stronie imprezy: marathon.poznan.pl

Facebook

*/?>
Zamów bon